Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Питання - Страница 2 - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » FAQ » Ваши вопросы » Питання
Питання
ЛибералДата: Воскресенье, 26.07.2009, 03:18 | Сообщение # 16
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: Offline
Тому, що на їхню всі політичні сили правого спрямування є фашистами. Включно з помаранчевими. В результаті їхні лідери мають купу доларів з кишень регіоналів та Росії
 
Koman4Дата: Понедельник, 27.07.2009, 08:38 | Сообщение # 17
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
це не ті націоналісти.
справжні націоналісти будуть вболівати за свою батьківщину, будуть будувати для неї а не ламати.не продадутся гітлеру ні за що!..ну і звісно розумітимуть який вклад в нас роблять легальні приїзжджі з інших країн.на приклад студенти, які платять "зеленими" за навчання - тим самим дають змогу нашим бюджетникам навчатись.або бодай турист будь який - однаково везе валюту нам з своєї країни.. не кажучи вже про торгові відносини.

оці всі зграйки типу свободи - звичайний підступ до влади.такіж самі загрібайли, тільки з трохи іншими обітсянками.бо якби вони були справді не байдужими і ідейними - вониб під час кризи не займались хуйнею і не впрягали б своїх дибільних ідей які нікому зараз не потрібні.А повстали б проти корумпованої влади і нагодувалиб голодного.
Раджу прочитати статейку в новому випуску газети "Тиждень".називаєтся вона "Інший націоналіст".

 
ІринкаДата: Понедельник, 27.07.2009, 10:48 | Сообщение # 18
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Ой, шановні, в мене зявилось одразу купа запитань))) А якщо я проти помаранчевих, я за нах не голосувала і не буду, але я проти також комуністів і регіонів, бо біло-блакитні на чолі з лідером також шось не дуже "чухаються". Якщо я не хочу, щоб моя сестра чи подруга зустрічалась з "легальними приїзжими", які осідають в Києві і не дуже хочуть повертатичь в свої нерозвинену країну з пальмами і розбудовувати її, а розносять снід та наркотики по нашій країні. Якщо я хочу, щоб моя дитина знала не тільки російську мову, якою спілкуються діти та вчителі, а і мою рідну українську. Якщо я хочу, щоб в книгарні книжки українською мовою стояли не на "полочке в конце зала". Хочу, щоб "легальні" емігранти знали мову країни, в яку емігрували, а не принижували продавців в магазині, що я не раз спостерігала. Якщо я вважаю себе інтегральною націоналісткою, тоя тоді, вибачте, стаю автоматично фашисткою??
 
Koman4Дата: Понедельник, 27.07.2009, 16:53 | Сообщение # 19
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
гадаю що ні Іринко.Скорше за все, ти просто накрутилась сильно на тих самих приїзджих)) я думаю що звалювати все на приїзджих не дуже етично.порівняно з культурними емігрантами і корінним населенням не культурних папуасів зовсім мало.то в першу чергу треба вичистити поряд себе, зрадників і деградантів так би мовити в наших колах.
І я іринко прагну всією душею того самого, але я бачу більш небезпечну массу людей.людей які підтримують ідеї нашого недавнього ворога.ворога який викосив,згноїв нашого народу більше ніж усі емігранти разом узяті за всю історію.Так вони навіть його день народження святкують і вітаются по чужинськи.ЗРАДНИКИ.
Ми ніколи не доб"ємось культури і злагоду поки в нашій країні користуются популярністю фашистські ідеї.
Треба казати не "імігрантів які творять злочини за грати", а "всіх злочинців за грати" - так буде ефективніше.
та і взягалі у нас на Україні тих емігрантів купка зовсім малий процент.А усілякі "папіки" та "грошовиті злодіячі" підбурюють народ, щоб використавши їх природній дух війни зробити бездумне зомбі і використати в своїх цілях.
 
ІринкаДата: Четверг, 20.08.2009, 11:15 | Сообщение # 20
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Щиро Вам вдячна, шановні Антифашисти, за вичерпні відповіді на моі запитання! Завдяки Вам я зрозуміла хто такі справжні патріоти і вивчивши лівих та правих я визначилась у своєму виборі. Я вважаю себе таки українською націоналісткою, сподіваюсь стати інтегральною націоналісткою. На виборах я проголосую за ВО "СВОБОДА". А Вам бажаю не бути зацикленими, зашореними та залежними від актиукраїнських сил.
дякую за спілкування
 
ЛибералДата: Четверг, 20.08.2009, 13:53 | Сообщение # 21
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну і слава богу. На безриббі і рак риба, а Свобода конструктивна політична сила. Все краще ніж ліві smile
 
ИтанДата: Пятница, 21.08.2009, 00:14 | Сообщение # 22
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Репутация: 2
Статус: Offline
правильно, иди голосуй. А мы тут дальше будем втихаря ненавидеть Украину и строить коварные планы по разделу оной между Нигерией, Въетнамом и американскими индейцами

Делаем вклады не за проценты и награды, а потому, что нам так надо.
 
ІринкаДата: Понедельник, 24.08.2009, 11:48 | Сообщение # 23
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
З святом Незалежності!!! Щастя, любові, добра у своїй, Богом даній Країні!!!
 
ЛибералДата: Понедельник, 24.08.2009, 21:36 | Сообщение # 24
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: Offline
Вас, пані Ірина, також зі святом. Всіх інших також поздоровляю dry
 
ИтанДата: Вторник, 25.08.2009, 01:16 | Сообщение # 25
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Іринка)
Богом даній Країні!!!

Боюсь вас разочаровать, Бог был не при чем:)
Но к поздравлениям присоединяюсь! С днем Независимости!


Делаем вклады не за проценты и награды, а потому, что нам так надо.
 
ЛибералДата: Вторник, 25.08.2009, 14:36 | Сообщение # 26
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: Offline
І тут примкдрився вставити свої три крпійки. cool
 
ИтанДата: Среда, 26.08.2009, 00:10 | Сообщение # 27
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Репутация: 2
Статус: Offline
Патриот! Тоесть Либерал:)
если ты уже решил придератся по мелочам, спешу напомнить, что в украинской чеканке 3х копеечной манеты нету, зато была в совецкой. Так что даже твой остроты - пережитки комунизма. Так кто ты тогда, бужущее Украины? Не потомок ли Союза Нерушимого? И кто же из вас там говорил - не будем забывать свои корни...


Делаем вклады не за проценты и награды, а потому, что нам так надо.
 
ЛибералДата: Среда, 26.08.2009, 13:35 | Сообщение # 28
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: Offline
Націоналістична доктрина ліберальній на протирічить. А комунізм в жодному місці не був гуманніший за націонал-соціалізм. Тому Хайль Сталін товариш Ітан. Наша справа витягти все найкраще з того, що було незалежно від його політичного та ідеологічного маркування.
 
ИтанДата: Среда, 26.08.2009, 23:10 | Сообщение # 29
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 84
Репутация: 2
Статус: Offline
Комунизм - это наше прошлое. Неважно какое оно, важно что оно уже прошло. Ни ты ни я небыли там и не нам судить о том, что было. Вы,"патриоты", говорите, что мы судим о нацизме по лживым данным, что холокоста небыло и Гитлер был супергуманным. Почему же вы не хотите предположить, что вы так же судите о комунизме по таким же лживым данным? Я не в коем случае не оправдываю ни первых ни вторых, я строю свое мнение на расказах своих родственников, которые жили в то время и видели это.
Я слышал расказы и про охоты на евреев в окупационной Одессе, слышал расказы про зачистки "красноперых" среди населения. Дедушка расказывал как в послевоенное время из Москвы присылали врачей, чтоб справится с эпидемией тифа, а ночью приходили бенедеровцы и вырезали их, обрекая мирное население на мучительную гибель... Так же он расказывал про то, как милиция в сопровождении "людей в штатском" забирали людей по доносам и отправляли в Сибирь.
Поэтому я считаю что мы такие как есть, я доволен тем, кто я. Пусть мы и живем во времена перемен, пусть страной и правят идиоты, пусть прямо сейчас можно что-то изменить только силой - всеже хотелось бы жить в мирном, пусть и не совершенном обществе. И всегда, независимо от взглядов на жизнь и политику, нужно оставатся прежде всего человеком. Цитата не очень умесная но я ее приведу:
"Знаете, чем мы отличаемся от машин? Тем, что мы хороним своих мёртвых! ..."
Поэтому, уважаемый Либерал, если ты дочитаешь это до конца - я думаю ты не сможешь не согласится с моим мнением.


Делаем вклады не за проценты и награды, а потому, что нам так надо.
 
ЛибералДата: Четверг, 27.08.2009, 02:04 | Сообщение # 30
Забежавший
Группа: Пользователи
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: Offline
Мнения не услышал. Нацизм не оправдывал. В истории нет места белым и пушиствм гуманистам. Там есть только победители и неудачники. Победил бы Третий Рейх были бы вы сейчас антикомунистами и также истерично орали бы о красной чуме
 
Форум » FAQ » Ваши вопросы » Питання
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Используются технологии uCoz